Školství a vzdělávání

Obrázek

Základní škola

 

  • Škola poskytuje úplné školní vzdělání 1. - 9. ročník. Součástí školy jsou školní kuchyně a jídelna a osm oddělení školní družiny. Výuka prvních ročníků probíhá ve staré budově, druhých ročníků v nové budově, v kontejnerové přístavbě jsou umístěna oddělení družiny.

Více zde ..^

Obrázek

Mateřská škola

 

  • Mateřská škola v Mukařově má kapacitu 122 dětí (5 tříd - Berušky, Ježečci, Myšky, Žabky, Sluníčka) - v roce 2011 byla po rekonstrukci dříve technického pravého křídla budovy otevřena 3. třída. V roce 2016 byla otevřena nová dvoutřídní budova MŠ.

Více zde ..^

Obrázek

Kulturní a komunitní centrum Mukařov

 

  • Za podpory obce a Mateřského centra Mukařov-sko jsou od září 2016 zahájeny služby volnočasového, kulturního a komunitního centra v Příčné 61. Mateřské centrum Mukařov-sko nabízí od listopadu 2007 prostor pro maminky (rodiny) s dětmi od narození do nástupu do školy.

Více zde ..^

Obrázek

Obecní knihovna

 

  • Mukařovská knihovna umístěná v prostorách centra v Příčné 61 je otevřena každé úterní odpoledne, čtvrtek dopoledne i odpoledne a díky spolupráci s městskými knihovnami v Říčanech a Benešově nabízí širokou nabídku knížek.

Více zde ..^