Diskusní fórum www.MUKAROV.cz

Toto fórum slouží pro diskusi otázek problémů a podnětů týkajících se jak regionu MUKAŘOVska tak webových stránek samotných. Na anonymní příspěvky nebude ze strany obce reagováno. Vulgární, nesrozumitelné a komerční příspěvky budou z fóra odstraněny.

Provozovatel stránek nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.

Diskuze

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.


 
 • Holická Milena | milena.holická(at)seznam.cz
  21.08.2017 19:50 odpovědět

  Dobrý den, omlouvám se, že opět po šestnácti dnech otravuji se stejnou prosbou jelikož  značka o zákazu průjezdu v ulici Na moklině je opětně vyhozena v příkopu.Je zřejmé, že nějakému neůnavnému blbečkovi  tato značka neustále vadí.  Ulice Na moklině je v podstatě úzká  prašná cesta  kde je povolena rychlost 20 km/hod. a málo které vozidlo tuto rychlost dodržuje. Díky bezohlednosti některých řidičů trpíme nejen hlukem a prašnosti, ale i nebezpečím ohrožujícím pěší. Většina vozidel kolem nás totiž  projíždí vysokou rychlostí kolem lesa až na hlavní silnici do Louňovic,  a tato značka je z toho důvodu evidentně irituje.Prosím proto  o zabetonování , neb jiné uložení  značky tak, aby jí opět nějaký blbec nevyvrátil. Děkuji Holická

 • V.Král | vlkral(at)seznam.cz
  17.08.2017 19:34 odpovědět

  Dobrý den. bydlíme v Mukařově za rybníkem Požár. Zdá se že je to oblast obecním ůřadem zapomenutá.Obec se stará o úklid stanoviště popelnic,ale mám dojem,že tím starost "odlehlou" oblast končí. Srovnání se sousední obcí je opravdu tristní. Připadám si jako za "starých dobrých časů". Při přejezdu hranic na západ byl vidět ten markantní rozdíl v čistotě,upravenosti příkopů,silnic a přilehlých pozemků. Ani nebyla potřeba ta celnice a bylo to hned jasné. Já nevím v čem to je, v technice,lidech,organizaci? Nechci si ale zvykat na to, že si o včechno musím říct, o opravu silnice,o posekánínáletu a kopřiv v okolí páteřní komunikace. Nebo snad obecní úřad čeká až dojde na komunikaci k nějakému neštěstí? Do zatáček není vidět,komunikaci využívají mimo vozidel pěší, rodiny s kočárky. Ten nepořádek nahrává některým k zakládání divokých skládek,i když mají možnost ukládat bioodpad ve sběrném dvoře. Pár místních se snaží tento stav svými silami zmírnit,ale to je docela marný boj,když není konkretně cítit zájem obce Mukařov.  Král

 • franky
  18.08.2017 06:46 odpovědět

  Vážený pane. Stačí zavolat na úřad   a neopakovat tu ty trapné fráze " za starých časů "a "na západě".Ono na periferii Paříže je taky neskutečný bordel.

 • Milena Holická | Milena.holicka(at)seznam.cz
  05.08.2017 09:36 odpovědět

  Dobrý den, mám prosbu o zajištění pomoci v ulici Na moklině. Před domem pana Šavrdy byla do včerejška  značka o zákazu průjezdu. Zřejmě od dnešní noci se nějakým   " silným blbečků" podařilo značku ze země vyvrátit a odhodit do škarpy. Pokoušli jsme se sice  vlastními silami značku vrátit na původní  místo, ale nepovedlo se nám to. Pro dva důchodce je váha značky i s balem moc těžká.

  Děkuji za pomoc Holická

 • Renáta M.. | eri400(at)seznam.cz
  04.08.2017 07:18 odpovědět

  Dobrý den, prosím o info ohledně připojení na obecní kanalizaci, platí se obci jednorázový poplatek? Prosím o postup, jak se  připojit, ulice Jižní, Mukařov

  Děkuji, Renata

   

   

 • Olaf Zuckerstein
  21.07.2017 13:58 odpovědět

  Tak dnes tam byly retardéry nainstalovány. To je super. Jen nechápu, proč to každý rok tak dlouho trvá.

  Zdravím, Olaf

 • Olaf Zuckerstein
  21.07.2017 13:26 odpovědět

  Ahoj Rudo,

  je srpen a od konce zimy urgujeme instalaci retardérů v ulici Horka. Je v té oblasti spousta dětí a velký provoz, především ke koňům. Lidi tam jezdí jako blázni. Vážně čekáte na to, až se tam něco stane?

  Prosím o zprávu, kdy ty retardéry nainstalujete.

  Děkuji, Olaf

 • Eva S.
  20.07.2017 15:16 odpovědět

  Kamiony pres Mukarov: Dobrý den, četla jsem, ze Říčany získaly pravomocne rozhodnuti na zákaz tranzitu kamionu. Zahrnuje i obce Mnichovice, Otice a Hrusice. Proč zde není i Mukařov? Doufala jsem, ze obce spolupracují. Zároveň dnes je zveřejněno toto video, kde je jasne, ze kamiony budou jezdit pres Mukařov.https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/kamion-nam-do-mesta-nesmi-praha-posila-tezka-auta-na-venkov-sledujte-jak-to-dopadne-34564?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

 • Kositch | kositch(at)seznam.cz
  23.07.2017 05:16 odpovědět

   

  Též by mě zajímalo - nejprve Říčany oznámí zákaz průjezdu kamionů, Mukařov do zákazu bohužel nespadá a poté vyhlásí zákaz Praha... Takže jediné místo, které zůstane volné, je nás Mukařov :(

 • Jana Urbanová
  19.07.2017 19:19 odpovědět

  Dobrý večer,chtěla bych poprosit o opravu veřejného osvětlení v ulici Kutnohorská. Lampa číslo 34 nesvítí.

  Moc děkuji

 • Milan Vyhlídal | Vyhlidal.Milan(at)seznam.cz
  18.07.2017 16:30 odpovědět

  Dobrý den, pátrám po osobě pana mjr. Oldřicha Hlavína (nar. 7.9.1896) a jeho dcery Evy (nar. 1930). Podle dostupných materiálů v obci žil ještě v polovině 60. let.

  Za jakoukoli informaci Vám předem mnohokrát děkuji. Milan Vyhlídal

 • Stanislava Vodičková | stanislava.vodickova(at)ustrcr.cz
  11.07.2017 22:13 odpovědět

  Dobrý den, v souvislosti s kard. Josefem Beranem hledám potomky rodiny Lancingerů, kteří v roce 1968 bydleli v Srbíně 49 nebo 43. Můžete jim prosím předat kontakt na mě s prosbou, aby se mi ozvali.

  Děkuji

  Stanislava Vodičková, ÚSTR ČR, 778 777 088

1 2 3 4

Menu

Anketa

V rámci oprav hlavních komunikačních tahů během prázdnin dojde k některým omezením. Máte zájem o informace o těchto uzavírkách?