Cejchovní výměna vodoměrů v Mukařově a Srbíně

Události

Cejchovní výměna vodoměrů v Mukařově a Srbíně

Vážení odběratelé,

Od 25.7.2022 bude probíhat cejchovní výměna vodoměrů na domovních přípojkách z veřejného vodovodu v obci Mukařov a Srbín. Současně dojde i k výměně vodoměrů na studních v Mukařově, jestliže jsou vodoměry určeny pro fakturaci stočného. Výměna se týká pouze vodoměrů starších 6 let. Za tímto účelem vás budou telefonicky kontaktovat naši technici Václav Šretr st., Václav Šretr ml. a Karel Špott, kteří si s vámi sjednají termín návštěvy u vás. Na požádání se vám prokáží průkazem naší společnosti a doloží identifikaci občanským průkazem. Prosíme o zpřístupnění míst s vodoměry na datum sjednané schůzky. Vodoměrné šachty musí být suché, případné čerpání našimi techniky je zpoplatněno.

Výměna vodoměru na studni (vodoměr + práce) je plně hrazena odběratelem. V případě, že příslušenství vodoměru na studni (kohouty, šroubení, držáky) bude ve stavu nevyhovujícím standardu naší společnosti, provedou naši technici výměnu těchto částí za úplatu. Orientační cenu sdělí technici na místě, poznamenají na montážní list s podpisem odběratele. Na dodávku materiálu a práce bude zákazníkovi vystavena faktura.

V případě, že odběratel nebude souhlasit s výměnou vodoměru na studni, popř. jeho příslušenství a zejména s úhradou za materiál a práci, budeme nuceni převést odběratele na účtování stočného podle směrného čísla.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naši kancelář ve Strančicích.

I.T.V. CZ s.r.o., výkonná kancelář: nám. Emila Kolbena 460, Strančice

www.itvcz.eu, mail: provoz@itvcz.eu, tel. 323 607 782, mobil: 722 201 235

Zveřejněno: 25.07.2022
Upraveno: 08.08.2022
nahoru