Od 1.3.2023 bude uzavřená na jaro a léto 2023 kompostárna na Čapiku. Informace najdete v aktualitách.

Uzavírka Choceradská 2. část

Události

Uzavírka Choceradská 2. část

uzavírka Choceradská 2.část

2. část uzavírky ulice Choceradské bude mezi ulicí Na Dolách a koncem Srbína směrem na Svojetice. Naplánována je od 12.4.2023 a bude trvat přibližně měsíc.

Během stavby bude umožněn vjezd k nemovitosti v době od 18.00 – 7.00hod. (vydáváme vždy 2 povolení na nemovitost). Stavba bude pracovní místo posouvat a hned zasýpat, takže situace, že bude výkop právě před vaší nemovitostí a nebude možný vjezd do zahrady, se bude týkat vždy pouze několika dní. 

Omezení vjezdu se bude týkat také ulice Nad Obcí, kde v týdnu od 12.4. bude vjezd do ulice minimálně během pracovní doby uzavřen. Stavba se bude snažit zajistit, pokud to bude možné, vjezd alespoň mimo pracovní dobu, ale s případným omezením v řádu několika dní nutno počítat.

Během dne zde bude probíhat stavba a proto nebude možno do uzavřené části ulice Choceradská vjíždět. Naplánujte si prosím tedy odjezd tak, aby vás stavba nezablokovala. Parkování automobilů během dne bude možné v ulici Na Dolách, podél zahrad, případně na silnici před bývalým kravínem.

Pro pěší bude přístup zajištěn i během dne, dbejte ale zvýšené opatrnosti při průchodu stavbou a řiďte se pokyny stavbyvedoucího. Rovněž bude zajištěn příjezd složek IZS a odvoz odpadů. Pokud by ke svozu odpadu nedošlo, kontaktujte obecní úřad, zajistíme náhradní svoz popelnice.  

Doufám, že vše společně zvládneme bez větších problémů.

Zveřejněno: 11.04.2023
Upraveno: 11.04.2023
nahoru