VELKÁ PRÁZDNINOVÁ HRA - LADOVSKÝ POKLAD

1.7. - 5.9. 2021
Datum konání: 30.6.2021
Datum ukončení: 5.9.2021

O Ladovský poklad se můžete pokoušet celé léto! Hra končí až 5. 9. 2021, tak neváhejte a zapojte se!

Všichni zaregistrovaní úspěšní luštitelé jdou do závěrečného slosování o zajímavé ceny!

Např. voucher na půl den lyžování na Šibeničním vrchu, vstupenky do Kulturního domu Kamenice na koncert Vlasty Redla či Laca Déciho, vouchry na večeři do restaurace kunického zámku Berchtold a do restaurace senohrabského hotelu Sen. Vstupy do wellness hotelu Sen a do zvánovických Lesních lázní.

Zapojíte se do naší Velké prázdninové hry? Tímto také našim partnerům, kteří poskytli hodně zajímavé ceny velmi děkujeme!

Herní karty si můžete vyzvednout na Informačních centrech v Říčanech - Masarykovo nám. 70, v Kamenici - Kulturní centrum - Ringhofferovo nám. 434, v Mnichovicích - Masarykovo náměstí 83, ve Velkých Popovicích - Posezení U Andělky, Masarykova 38 a v Senohrabech - Hlavní Depo 33. Herní karty lze vytisknout i z našich stránek. Přejeme hezkou hru, dovolenou i prázdniny!!!

V pokladu najdete i zbrusu novou turistickou vizitku Ladova kraje!

Vícew informací najdete zde:

Zveřejněno: 12.07.2021
Upraveno: 12.07.2021