Křeslo pro hosta - Karel Kropík

JUDr. Karel Kropík v křesle pro hosta online!

16.12. 2020

Další z cyklu setkání se zajímavými osobnostmi, opět ONLINE. Vánoční ladění s JUDr. Karlem Kropíkem, spolupracovníkem Galerie Stará škola, znalcem krásných knih, grafiky, výtvarného umění i místní historie.

Budeme si povídat o vánočních zvycích a tradicích současných i zapomenutých a kráse českých betlémů.

Středa 16. prosince 2020 v 18:00 hodin, vysílat budeme z KKCM.

K připojení k platformě MS Teams stačí níže uvedený webový odkaz.

Budeme vysílat v MS Teams, pro připojení se může hodit návod, jak se připojit, který jsme připravili pro naše online kroužky.

Zveřejněno: 09.12.2020
Upraveno: 09.12.2020