Letní příměstské tábory 2021 v Mukařově

Jako každý rok přichází KKCM s nabídkou letních PŘÍMĚSTSKÝCH táborů. Tentokrát navíc i s ujištěním, že pokud by tábory neproběhly, o své peníze nepřijdete!

Ať už letošní prázdniny dopadnou jakkoliv, přihláškou nic neriskujete. Pokud o táboře v KKCM uvažujete, doporučujeme rezervovat si místo včas! Přestože byl již loňský rok poznamenaný Covidem, poptávka po příměstských táborech byla ještě vyšší než obvykle.

Více informací najdete na: www.kkcm.cz

Zveřejněno: 05.03.2021
Upraveno: 12.07.2021