Od 1. 3. 2021 se ruší úřední hodiny v úterý, pondělí a středa zůstává beze změny.

Shromaždiště odpadu (sběrné dvory) budou otevřeny od středy 7. 4. v obvyklých hodinách.

Zrušení akce "Vysaď si svůj stromek...."

Zrušení akce: Vysaď si svůj stromek a s ním lesa kousek

Milí občané, velmi nás potěšil Váš zájem o připravovanou akci a příznivé ohlasy, dle kterých je zřejmé, že Vám není lhostejné prostředí, ve kterém žijeme a na jeho obnově se chcete podílet. O to více nás mrzí, že akci, která se měla konat na Velký pátek dne 2.4.2021, musíme z důvodu přetrvávajících pandemických opatření zrušit.

Přemýšleli jsme o posunutí termínu akce na konec dubna, ale to už je na výsadbu připravených stromků příliš pozdě. Nicméně správce našeho lesa Tomáš Broukal osazení této lokality zajistí, a tak o stromky nepřijdeme. Výsadba dalších stromů bude pokračovat na podzim a opět na jaře. Věříme, že to už budeme moci přidat ruku k dílu i my …

Za kolektiv obce a s přáním laskavě usměvavých jarních dní,

Jana Ulmová

Zveřejněno: 24.03.2021