V důsledku potvrzené infekce nemocí COVID-19 u občana Mukařova nařídila Krajská hygienická stanice Středočeského kraje uzavření obecního úřadu pro veřejnost. Opatření se týká také sběrných dvorů.

Zrušení kulturních akcí v Mukařově

Zrušení kulturních a společenských akcí v Mukařově

10.3. - 15.3. 2020

Z důvodu aktuální situace se ruší Křeslo pro hosta se Simonou Nešpor, které se mělo pořádat 11. 3. 2020 od 18 hodin v KKCM. Náhradní termín včas upřesníme.

Bude zrušena i víkendová akce - Jarní bazárek v KKCM, který se měl konat 14. 3. 2020 od 9 hodin.

Ze stejných důvodů se ruší v Galerii Stará škola setkání s autory aktuální výstavy, které se mělo uskutečnit ve středu 11. 3. 2020 od 17 hodin. Výstava zůstane veřejnosti přístupná v otevíracích hodinách galerie.

Děkujeme za pochopení.

Zveřejněno: 10.03.2020