V sobotu 20. 8. 2022 bude z důvodu konání Pouťového festivalu uzavřený sběrný dvůr v Tyršově ulici.

Dodatečné úhrady místních poplatků přijímáme online, převodem nebo v hotovosti v úředních hodinách obecního úřadu.

Užitkový vodovod Žernovka-Zájezdí je z důvodu havárie uzavřen. Zprovoznění se předpokládá 16. 8. 2022.

Má vlast cestami proměn 2022 v Mukařově

Mukařov hostí jednu z kolekcí 14. ročníku národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn

12.7. - 10.8. 2022

Národní putovní výstava Má vlast cestami proměn - příběhy domova už po čtrnácté ukazuje příklady pozitivních proměn objektů, zahrad, parků, veřejných prostranství i přírodních celků. A protože mezi vystavenými proměnami je i jedna mukařovská, dostali jsme možnost stát se i spoluvystavovateli jedinečného souboru, který ilustruje jedinečnost naší pestré země i šikovnost a houževnatost jejích obyvatel.

Dílčí kolekce výstavy 14. ročníku Má vlast cestami proměn - Příběhy domova - obsahuje proměny z hlavního města Prahy, Středočeského kraje a z Vysočiny. Celkem představuje 18 proměn ve fotografii i stručném popisu.

Více informací a fotodokumentaci nejen těchto proměn, ale i všech ostatních z letošního i minulých ročníků výstavy Má vlast cestami proměn najdete na webu https://www.cestamipromen.cz/

Odkaz na stránku konkrétní proměny je navíc ukrytý v QR kódu na každém jednotlivém výstavním plakátu. Na webu výstavy můžete také hlasovat o nejzdařilejší proměně - toto hlasování je otevřeno až téměř do zahájení dalšího ročníku, kde budou vyhlášeni vítězové.

Výstavu v parku před obecním úřadem si můžete prohlédnout až do 10. 8. 2022.

Zveřejněno: 23.07.2022
Upraveno: 23.07.2022