UPOZORŇUJEME NA ZMĚNU SAZBY POPLATKU ZE PSŮ. POPLATEK ZA JEDNOHO PSA JE 240 KČ, ZA  DALŠÍHO 360 KČ. DALŠÍ SLEVY A ÚLEVY VIZ OZV 6/2024

Fitness u rybníčku

Události

Venkovní fitness

Počet hlasů: 7

Umístění projektu:

Žernovka (K Rybníčku)

Odůvodnění (přínos pro obec a její obyvatele):

Přínos pro obec a její obyvatele:
Pokud jde o sport, existují dva typy lidí: jedni by nikdy nevkročili do posilovny a sportují jen venku, a druzí, které ani nenapadne opustit své pečlivě zřízené fitness studio, kde mají všechno pod kontrolou. Ale co kdybyste mohli spojit to nejlepší z obou světů a vytvořit tak zcela nový fitness zážitek?
Venkovní fitness se stává poslední dobou stále oblíbenější aktivitou pro všechny generace. Cvičení na čerstvém vzduchu má pro lidský organismus blahodárné účinky. Nabije vás obrovským přílivem energie, prokysličí organismus, a to bezpochyby v dnešním rychlém životním stylu všichni potřebujeme.
V Mukařově tak vznikne místo, kde mohou obyvatelé trávit svůj volný čas, mohou se navzájem potkávat, sportovně vyžít na čerstvém vzduchu a potom relaxovat a odpočinout si. Přínos vidíme i ve sbližování obyvatel napříč generacemi (od dětí po seniory).

Popis stavu po realizaci projektu:

Popis stavu místa DNES:
Jedná se o veřejně a dobře přístupné místo v obci Mukařov. Místo je zastíněné stromy a nachází se v klidné lokalitě obce.
V našem projektu bychom rádi do stávajícího prostoru umístili:
1) 2 ks posilovacích strojů
2) 1 ks venkovní lavičky
3) 1 ks odpadkového koše
Umístit posilovací stroje chceme tak, aby se nemuseli kácet stávající stromy (příp. keře), které tam jsou již vysazené a poskytují příjemné místo a chládek v letních měsících.

1) Venkovní posilovací stroj horních končetin
https://www.proficity.cz/venkovni-posilovaci-stroj-hornich-koncetin/ 
Posilovací stroj horních končetin se zaměřuje na prsní a ramenní svalstvo. Efektivně využívá vlastní váhu sportovce a umožňuje díky důmyslnému přepákování posilovat a pracovat s vlastní vahou těla. Robustní konstrukce fitness posilovacího stroje určeného pro venkovní použití je velmi odolná proti případnému vandalismu.

Cena: 35 090 Kč/ks (s DPH)

2) Venkovní posilovací lavice na břicho a záda
https://www.proficity.cz/venkovni-posilovaci-lavice-na-bricho-a-zada/
Fitness posilovací lavice je základním prvkem každého workoutového hřiště a slouží pro základní procvičování břišních a zádových svalů. Funguje na velmi jednoduchém principu protiopěrek na nohy a prací s vlastní váhou těla.

Cena: 28 590 Kč/ks (s DPH)

3) 1 ks lavičky
https://www.parkove-lavicky.cz/betonova-lavicka-s-recyklatem-seo-s-operadlem.html

Parková lavička Seo je zcela bezúdržbová díky prknům z recyklátu a betonové konstrukci. Tato lavička se hodí díky své odolnosti na dětské hřiště, do parků, i na odlehlá místa. Betonová lavička Seo, plast 170 cm, toušťka prken 4 cm.

Cena: 4 052 Kč/ks

4) Odpadkový koš k venkovnímu sezení
https://www.parkove-lavicky.cz/plastovy-venkovni-odpadkovy-kos-dino.html

Plastový venkovní odpadkový koš Dino – tmavě zelený
Cena za: koš + sloupek 150 cm pro zabudování do země + spony + krytka + klička

Cena za komplet: 1 850 Kč

Celkový orientační rozpočet včetně DPH:

93.782 Kč


Umístění - Žernovka (K Rybníčku)

nahoru