Shromaždiště odpadu (sběrné dvory) budou otevřeny od středy 7. 4. v obvyklých hodinách.

Obecní zpravodaj

Obecní zpravodaj Mukařov Srbín Žernovka

Aktuální číslo Obecního zpravodaje - 6/2021

Obecní zpravodaj Mukařov Srbín Žernovka vychází od roku 2015 (do ročníku VI. po názvem Obecní zpravodaj pro Mukařov, Srbín a Žernovku). Původně jako dvouměsíčník, nyní jako měsíčník s dvojčísly v lednu-únoru a červenci-srpnu.
Vydávání Obecního zpravodaje se řídí Zásadami, které schválilo Zastupitelstvo obce Mukařov.