MÁME NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO NA EVIDENCI OBYVATEL A ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ: 608 191 049

Upomínkové předměty

Upomínkové předměty obce Mukařov

Pamětní mince

Pro návštěvníky i občany Mukařova jsou v Informačním centru i v kanceláři Obecního úřadu připraveny pamětní mince, mapy, publikace, turistické vizitky a pohlednice.

Pamětní mince

Mukařov vydává od roku 2015 pamětní mince. Mince je možné si objednat na obecním úřadě v provedení mosaz, stříbro, zlato (viz platný ceník).

Publikace

V rámci oslav historie obce vznikla publikace Mukařov Srbín Žernovka v proměnách času obsahující zajímavé fotografie a texty z historie všech částí obce. Je k dostání a na obecním úřadě, v galerii Stará škola, nebo v obecní knihovně.

Mukařov vydala také své pohlednice. Pohlednice jsou z roku 2009 a jsou k dostání na obecním úřadě, v galerii Stará škola, nebo v obecní knihovně.

V roce 2020 byla vydána kniha Říčansko a Brandýsko z nebe, kde je představen také Mukařov. Kniha je v prodeji za 350,- Kč.    

Letecké snímky

Na Obecním úřadě si můžete také zakoupit šikmé letecké snímky různých částí obce ve formátu A3. Snímky jsou zalaminované. K doptání v kanceláři obecního úřadu. Jednotná cena za snímek je 300,- Kč.

 

Zveřejněno: 18.05.2020
Upraveno: 21.09.2022
nahoru