Dodatečné označování nádob na odpad čárovými kódy probíhá vždy ve svozovém dnu. Pro urychlení můžete kontaktovat obecní úřad a nahlásit adresu, na níž se neoznačená nádoba nachází.

Svoz odpadu v ulicích V Průhoně, Do Průhonu a Kameníků v Žernovce budou až do odvolání provádět pracovníci technických služeb obce, v běžných termínech svozu.

Jindřiška Krutská v křesle pro hosta

Další z cyklu pozoruhodných setkání s osobnostmi z Mukařova a okolí.

Jindřiška Krutská
Téma: reflexologie

Kdy: čtvrtek 14. 11. 2019 od 18 hodin.

Kde: Kulturní a komunitní centrum Mukařov, Příčná 61.

Čarovná květina - divadélko pro děti

16.11.2019

Slečna Veronika nachází na cestě čarovnou květinu čerta Pletoštejla. Celá omámená zapomene na svého nemocného bratra Vojtu a čertovi nastanou krušné chvíle, aby svou pekelnou depeši získal zpět.

Termín: 16. listopadu od 15 hodin v Hotelu U sv. Huberta v Louňovicích

Zkrocená poporodní deprese - setkání v KKCM

19.11.2019

V úterý 19. 11. 2019 od 17 hodin zveme na otevřené setkání žen, které přežily poporodní trápení (úzkost, depresi) nebo právě bojují. Setkání v bezpečném prostředí - Kulturní a komunitní centrum Mukařov, Příčná 61.

Bezodpadová domácnost

21.11.2019

Diskuse o fungování domácnosti bez odpadů, která není založena na recyklaci, nýbrž na prevenci.
Čtvrtek 21. 11. 2019 od 18 hodin v Kulturním a komunitním centru Mukařov, Příčná 61.

Mukařovská hvězda

30.11.2019

Písně: české a slovenské s klavírním doprovodem p. Jany Lipkové

Termín konání akce: 30. 11. 2019 od 14:00 v sokolovně Mukařov.

Kategorie: 6 - 8 let, 9 - 11 let, 12 - 15 let, dvojice.

Občerstvení zajištěno.

Den vzniku Československa

V Den vzniku samostatného československého státu jsme i v Mukařově uctili památku našim rodákům, kteří položili své životy ve válečných konfliktech nebo zemřeli ve vězení.

Dnes, kdy už většina současníků skutečnou válku nepamatuje, je dobré si připomenout oběti, které přinášeli naši předkové. I pouhých pět jmen na pomníčku v Srbíně naznačuje, že v I. světové válce, z níž se zrodil náš samostatný stát, pochovala svého vojáka téměř každá rodina. Jejich statečnost a utrpení si zaslouží maximální respekt i po více než 100 letech.

Cestovatelská kavárnička - Čína, Indie a Tibet

30.10.2019

Cestovatelský zápisník Františka Baláka - Čína, Indie a Tibet.

Povídání o cestách a necestách s promítáním.

Termín: 30. 10. 2019 od 18 hodin v Kulturním a komunitním centru Mukařov, Příčná 61.

Zahrada MŠ v novém kabátě

Mateřská škola Mukařov se s novým školním rokem dočkala vysněné přírodní zahrady.

Díky dotaci ze Státního fondu životního prostředí se zahrada mateřské školy oblékla do nového kabátu. A v podzimních barvách jí to obvzlášť sluší!

Rytíři nebes a současnost

28.9. - 30.10.2019