Svoz všech nádob i v lichých týdnech bude zajištěn od 3. týdne v lednu. Omlouváme se za případné komplikace.

Svoz odpadu v ulicích s omezenou dostupností v důsledku stavby vodovodu budou až do odvolání provádět pracovníci technických služeb obce, v běžných termínech svozu.

Zahrádkářská kavárnička s Františkem Polesným

29.1.2020

Pravidelné setkání v zahrádkářské kavárničce s Františkem Polesným, který si tentokrát pozval hosta Ing. Jiřího Savince.

Ing. Jiří Savinec je profesionální zahradník, nadšený propagátor zahradničení, známý z pořadů České televize Polopatě a Hobby naší doby.

Termín: 29. 1. 2020 od 18 hodin

Kde: Kulturní a komunitní centrum Mukařov, Příčná 61

Plesová sezóna začíná

I v Mukařově začíná plesová sezóna. Letos se můžeme těšit na tři tradiční plesy - Hasičský maškarní bál (8. 2. 2020), Školní ples se stužkováním žáků 9. tříd (14. 2. 2020), Hasičský ples na Žernovce se chystá na konci února (29. 2. 2020).

Děti se mohou těšit na svůj karneval (15. 2. 2020).