UPOZORŇUJEME NA ZMĚNU SAZBY POPLATKU ZE PSŮ. POPLATEK ZA JEDNOHO PSA JE 240 KČ, ZA  DALŠÍHO 360 KČ. DALŠÍ SLEVY A ÚLEVY VIZ OZV 6/2024

Workoutová sestava

Události

Workoutová sestava

Počet hlasů: 7

Umístění projektu:

Mukařov (Pod hrází)

Odůvodnění (přínos pro obec a její obyvatele):

Prvotní nápad a návrh přišel od chlapců ve věku 14–15 let (9. třída) s tím, že místo se nachází v blízkosti ZŠ Mukařov a je možné ho tedy navštívit a zacvičit si např. i o polední pauze na škole.
Přínos pro obec a její obyvatele: Sestava je určená k cvičení s vlastní vahou určené pro venkovní užití. Je vhodná do obcí, parků a ke školám a pomáhá rozvíjet pohybovou aktivitu mládeže i dospělých. Cvičení na čerstvém vzduchu má pro lidský organismus blahodárné účinky. Nabije vás obrovským přílivem energie, prokysličí organismus, a to bezpochyby v dnešním rychlém životním stylu všichni potřebujeme.
V Mukařově tak vznikne místo, kde mohou obyvatelé trávit svůj volný čas, mohou se navzájem potkávat, sportovně vyžít na čerstvém vzduchu a potom relaxovat a odpočinout si. Přínos vidíme i ve sbližování obyvatel napříč generacemi (od dětí po seniory).

Popis stavu po realizaci projektu:

Popis stavu místa DNES:
Jedná se o veřejně a dobře přístupné místo v obci Mukařov. Místo je zastíněné stromy a nachází se v klidné lokalitě obce.
V našem projektu bychom rádi do stávajícího prostoru umístili:
1) 1 ks workoutová sestava H
2) 25 ks dopadová plocha
3) 1 ks revizní kontrola
Umístit sestavu chceme tak, aby se nemuseli kácet stávající stromy (příp. keře), které tam jsou již vysazené a poskytují příjemné místo a chládek v letních měsících.

Návrh:
1) Workoutová sestava H metal
Sestava H je určená k cvičení s vlastní vahou určené pro venkovní užití. Na sestavě je možné provádět základní workoutové cviky na hrazdách, šikmém žebříku a cvičení vleže na šikmé lavici. Její konstrukce je tvořená z kovových jeklů a trubek v jediném kompaktním celku. Zařízení je uzpůsobeno pro cvičící osoby s minimální výškou 140 cm. Workoutová sestava H obsahuje: 2x hrazda ve výšce 2,1 m 1x šikmý žebřík 1x nakloněná lavice Sestava je tvořena masivní kovovou konstrukcí z jeklů 9x9 cm a trubek o průměru 38 mm. Ložná plocha lavice je vyrobená z odolné vodovzdorné překližky. Kotvení do terénu je zajištěnou prodloužením nosné konstrukce a uložením do betonového lože.
Veškeré kovové díly jsou opatřeny nástřikem práškové barvy Komaxit.

Cena: 75 860 Kč/ks (s DPH) Montáž: 11 910 Kč (s DPH)


2) Dopadová plocha
zatravňovací deska Grass 1x1m x 23mm Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Zachová si tak svůj přírodní vzhled a nenásilně tak doplní okolí, ať již budete sestavu umisťovat do parku nebo lesa, zároveň ale rovnými liniemi nenaruší moderní vzhled měst a obcí. Pro větší bezpečnost v projektu navrhuji pod věž položit zatravňovací desky Grass, které také ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.
Praktická zámková zatravňovací desková dopadová plocha 1 m×1 m×23 mm. Tyto desky se jednoduše spojují zámky do sebe. Na okrajích dopadové plochy se zajišťují kolíčky do terénu a okraje se přihrnou drnem. Unikátní dopadové plochy z recyklovaného materiálu, které obsahují i zpomalovač hoření a jsou tak chráněny proti vandalismu. Materiál je stabilní proti UV záření a brání uklouznutí. Především splňuje EN 1177 pro kritickou výšku pádu z 3 m. Trávník proroste dlaždicemi a lze ho udržovat standardně sekačkou. Pod zámkové desky je nutné položit plastovou síť, která zabrání zatlačení desek do terénu. Síť dodáváme v ceně + 2ks kolík do země ke každé desce. Desky nevyžadují terénní úpravy a je možné je pokládat do mírného terénu. Kopírují terén a s tím i drobné nerovnosti (drny, krtince).

Cena za 25 kusů: 13 800 Kč/ks (s DPH)
Montáž: 5 000 Kč (s DPH)

3) Vstupní revizní kontrola
Cena zahrnuje:
• Provedení vstupní revizní kontroly – na místě instalace hřiště.
• Kontrolní - servisní knihu.
• Provozní řád.
• Brožuru - Bezpečné hřiště pro provozovatele se stanoveným systémem řízení bezpečnosti dle EN 1176-7/bod 8.1.2.

Cena za revizní kontrolu: 3 509 Kč/ks

 

 

Celkový orientační rozpočet včetně DPH:

113.429 Kč


Umístění - Mukařov (Pod hrází)

nahoru