UPOZORŇUJEME NA ZMĚNU SAZBY POPLATKU ZE PSŮ. POPLATEK ZA JEDNOHO PSA JE 240 KČ, ZA  DALŠÍHO 360 KČ. DALŠÍ SLEVY A ÚLEVY VIZ OZV 6/2024

Ladův kraj - Vánoce

Akce a události Obecní zpravodaj
Aktuální číslo 2/2024

Obecní zpravodaj vydává obec Mukařov. Vychází vždy 1x za měsíc (od roku 2019), dříve 1x za 2 měsíce. ...

zobrazit aktuální číslo

Ladův kraj - Vánoce

Přejme si navzájem jen to nejlepší

 Blížící se Vánoce a adventní čas sebou přinášejí jedinečnou kouzelnou atmosféru.

Za naše členské obce svazku Ladův kraj Vám proto už nyní přejeme kouzelný advent, pohodové vánoční svátky a v Novém roce mnoho šťastných dní.

Přání k Vám putuje z obcí, které se hlásí k odkazu výjimečného malíře Josefa Lady. Jsou to Černé Voděrady, Čestlice, Hrusice, Kaliště, Kamenice, Klokočná, Kostelec u Křížků, Kunice, Louňovice, Mirošovice, Mnichovice, Mukařov, Nupaky, Ondřejov, Říčany, Senohraby, Struhařov, Světice, Svojetice, Tehov, Tehovec, Velké Popovice, Všestary a Zvánovice. A už nyní můžeme s radostí prozradit, že k nim už v lednu přibydou Jevany jako obec v pořadí pětadvacátá.

 „Ladovské“ obce umí překvapit téměř nedotčenou romantickou přírodou, jiné zajímavým kostelem, návsí, památkou, sportovištěm nebo útulnou hospůdkou. Od severu k jihu vede Ladovým krajem navíc železniční trať z pražského Hlavního nádraží do Benešova se zastávkami v Říčanech, Světicích, Strančicích, Mnichovicích, Mirošovicích a Senohrabech. Návrat z delší zimní pěší procházky, výletu na běžkách či na kole si tak můžete zkrátit vlakem. Tipy, co kde navštívit najdete na našem webu, na stránkách obcí i v místním Infocentru.

 

Věříme, že se Vám na našich stezkách líbí, spolu s Klubem českých turistů pracujeme na jejich modernizaci a budeme proto rádi za jakýkoliv finanční příspěvek na ně.  

Můžete jej poslat na účet veřejné sbírky Ladova kraje, číslo účtu v Komerční bance je 107 - 1172230237/0100. Účet je možné načíst i přes přiložený QR kód platby. Dárcům vystavíme potřebná potvrzení a věnujeme poděkování v podobě „ladovského“ trička.

Pomůžete nám, i když si naše tričko rovnou koupíte, třeba někomu jako dárek pod stromeček. Výtěžek z prodeje poputuje přímo na účet veřejné sbírky svazku Ladův kraj.

 Podpoříte tím opravy stávajících a budování nových turistických stezek a odpočívek v našem mikroregionu. Navíc tím uděláte radost sobě, svým blízkým i nám. Jen pozor! Trička pod stromeček je třeba objednat co nejdříve, abychom Vám je mohli včas poslat či nechat k vyzvednutí v říčanském Infocentru. Návod, jak tričko objednat, najdete na našem webu. Předem všem dárcům velmi děkujeme!

 

Mějte kouzelný advent a ať je nám v Ladově kraji pořád dobře!

Hanka Bolcková

www.laduv-kraj.cz

facebook.com/laduvkraj

instagram.com/laduvkraj.   

Zveřejněno: 23.11.2021
Upraveno: 23.11.2021
nahoru