Od 1.3.2023 bude uzavřená na jaro a léto 2023 kompostárna na Čapiku. Informace najdete v aktualitách.

Letní scéna - Průhonický park

Akce a události Obecní zpravodaj
Aktuální číslo 9/2023

Obecní zpravodaj vydává obec Mukařov. Vychází vždy 1x za měsíc (od roku 2019), dříve 1x za 2 měsíce. ...

zobrazit aktuální číslo

Letní scéna na Průhonickém parku

17.6. - 18.6. 2022

Letní scéna Průhonického zámku láká na úspěšné komedie i rodinné představení.

Jedinečné prostory Malého nádvoří Průhonického zámku ožijí v červnu divadelními inscenacemi Dokonalá svatba a Jak je důležité býti (s) Filipem. Potěšen bude i menší divák oblíbenou pohádkou Tři veteráni.

 

 

   PRŮHONICKÝ ZÁMEK ožije po roce divadlem. Tamější nádvoří navštíví opět herci divadelní společnosti INDIGO company. Těšit se můžete na známé tváře z televizních obrazovek i hvězdy pražských divadel.

   V krásných prostorách Malého nádvoří Průhonického zámku tak budete moci zhlédnout hned tři inscenace. V pátek 17. 6. se od 20:30 prosmějete skvostnou situační komedií britského dramatika Robina Hawdona DOKONALÁ SVATBA. Každé svatbě předchází NOC PŘED SVATBOU a tahle zvláštní noc může ještě všechno změnit. V roli ředitele hotelu, kde se předsvatební veselí odehrává, uvidíte Václava Koptu.

   V sobotu 18. 6. si na své přijdou i nejmenší diváci, kteří si budou moci od 15:00 vychutnat hudební pohádku TŘI VETERÁNI s Radimem Madejou, Viktorem Zavadilem a Michaelem Vykusem v titulních rolích. Není snad nikdo, kdo by se dokázal obejít bez písniček Jaroslava Uhlíře a Jana Svěráka, známých z filmového zpracování pohádky. Během představení veselo rozhodně je! Spolu s Pankrácem, Servácem, Bimbácem a skřítky si známou píseň notuje celé publikum.

   A veselo bude i v sobotu 18. 6. večer. Od 20:30 se na Malém nádvoří odehraje komedie mnoha párů, britská klasika Oscara Wildea JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI (s) FILIPEM. Jedná se o studii žen, mužů, vztahů a stereotypů, kterým dobrovolně a s úsměvem podléháme. Jsme totiž důvtipní, seriózní, dobře vychovaní, elegantní, ale někdy, když se nikdo nedívá, vášnivě jíme, chodíme v ponožkách a věříme na osud. Přijďte se zasmát a odreagovat. Potěší vás jistě i herecké obsazení: Ondřej Ruml/Michael Vykus, Dana Morávková/Stanislava Jachnická, Simona Vrbická-Koptová a další.

   Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketportal, GoOut.net a na pokladně Průhonického zámku.

   Více informací na: www.indigocompany.cz

Zveřejněno: 27.05.2022
Upraveno: 27.05.2022
nahoru