V sobotu 20. 8. 2022 bude z důvodu konání Pouťového festivalu uzavřený sběrný dvůr v Tyršově ulici.

Dodatečné úhrady místních poplatků přijímáme online, převodem nebo v hotovosti v úředních hodinách obecního úřadu.

Užitkový vodovod Žernovka-Zájezdí je z důvodu havárie uzavřen. Zprovoznění se předpokládá 16. 8. 2022.

Pouťový festival 2021

Pouťový festival 2021

14.8. 2021
Dokumenty ke stažení

V sobotu 14. 8. 2021 pořádala Obec Mukařov ve spolupráci s Asociací regionálních značek, Ladovým krajem a Lunaparkem Helfer celodenní Pouťový festival.
Konal se v parku před obecním úřadem. Vidět jste mohli kejklíře, tanečníky, divadlo i české i světové hity k tanci i poslechu. Akci doprovodil celodenní řemeslný jarmark regionálních značek a místních výrobců a dílny pro děti.

25 stánků nabídlo certifikované regionální produkty i výrobky a občerstvení místních dodavatelů. V rámci pódiového programu, který bravurně moderoval Jiří Holoubek, se představili kejklíři Tomáš Kulhánek (Candentis Scaena) a Daniel Parobek (kejklíř Ovce), taneční studio Edity Broukalové a taneční skupiny Siderea, Jana Hubka Vanýsková coby Divadlo U plotny a kapely Aréna a The Release.

Za nádherného počasí si místní i hosté užívali celodenní zábavu, která vyvrcholila tradičním velkým ohňostrojem. Díky všem účastníkům, návštěvníkům i pomocníkům, jmenovitě pak Ladově kraji, MAS Říčansko a SDH Mukařov za zapůjčení mobiliáře.

Zveřejněno: 21.07.2021
Upraveno: 30.08.2021
nahoru