Hledáme koordinátora projektu pro teenagery

Obec Mukařov ve spolupráci se sociální Poradnou Mukařov hledá koordinátora pro práci s teenagery.

Předpokládaná náplň: příprava a koordinace klubu pro teenagery, spolupráce na projektu stavby a provozu parkurového hřiště

Časová náročnost: do 25 hodin měsíčně

Požadavky: věk nad 18 let, časová flexibilita, výhodou zkušenosti s prací s dětmi a mládeží a znalost angličtiny

Pracovní pozice je součástí realizace projektu Smart Rural Areas for 21 Century, který realizuje E40 Group pro Evropskou komisi.

Zájemci, pište do 15. 4. 2021 na e-mail teens@kkcm.cz

Zveřejněno: 25.03.2021