Služba přistavování kontejnerů na bioodpad je obnovena, v případě zájmu volejte technické služby na tel. 775 573 922.

Medailony Mukařovské Minulosti

Medailony Mukařovské Minulosti - akce pro celou rodinu

21.8. 2021
MMM - Medailony Mukařovské Minulosti a ZZZ - Za Ztraceným Zvonem

V sobotu 21. 8. 2021 jste se mohli vydat s kněžnou Ležárkou po stopách ztraceného zvonu a nechat se odměnit úžasnou atmosférou našeho kostela.

Na cestu po stopách mukařovského zvonu se zábavnými úkoly pro celou rodinu jste se mohli vydat z Galerie Stará škola (v budově Obecního úřadu v Mukařově, Příčná 11) od 15 do 16:30 hodin.

Od 18 hodin byl pak připraven program v kostele Nanebevzetí Panny Marie:
medailony z historie našich obcí v podání spisovatele Jana Psoty, biskupská zastavení s JUDr. Karlem Kropíkem a komentovaná prohlídka chrámu s Lukášem Ulmou, vše za doprovodu varhan.

Zveřejněno: 10.08.2021
Upraveno: 30.08.2021