Křeslo pro hosta - Klára Holická

Klára Holická v křesle pro hosta online!

12.11. 2020

Stýská se vám po křeslech pro hosta? V listopadu to zkusíme online. I vy si můžete popovídat s Mgr. Klárou Holickou, zakladatelkou naší sociální Poradny Mukařov.

Proč založila sociální Poradnu Mukařov. Co všechno obnáší profese sociálního pracovníka. Jak může pomoci při zdolávání každodenních problémů i nenadálých životních zvratů.

Čtvrtek 12. 11. 2020 v 18. hodin poprvé online z KKCM.

Budeme vysílat v MS Teams, pro připojení se může hodit návod, jak se připojit, který jsme připravili pro naše online kroužky.

Zveřejněno: 08.11.2020
Upraveno: 08.11.2020