Služba přistavování kontejnerů na bioodpad je obnovena, v případě zájmu volejte technické služby na tel. 775 573 922.

Když nemaluji, fotím - Eva Karlíková

Eva Karlíková

1.9. - 30.9. 2021

Výstava – Když nemaluju, fotím (1. - 30. 9. 2021)

Eva Karlíková se rozhodla po dvou letech odmlčení díky pandemii, znovu dát nahlédnout do své výtvarné tvorby na výstavě v malé, komorní a velmi příjemné galerii STARÁ ŠKOLA v Mukařově. Malování, kreslení a fotografování je pro ni - jak se po anglicku říká - velké hobby. Na svých cestách se vždy dívá  otevřenýma očima a zachycuje zajímavosti a krásu fotoaparátem, tužkou nebo barvami.  Ráda tvoří a dělá to s radostí, s touhou zachytit hezkou vzpomínku z cest, zajímavá zákoutí, pohled nebo tvář, či neotřelou krásu květin.

Srdečně vás zveme společně s autorkou k návštěvě výstavy jejích obrázků a fotografií do naší galerie v měsíci září 2021 a přejeme vám, aby vám přinesly stejnou radost jako jí.

Otevírací doba galerie:

pondělí: 13-18 hodin, úterý: 9-12, 13-16 hodin, středa: 13-18 hodin